Čo je xbody?

Tréning 21. Storočia fungujúci na základe EMS technológie.
Elektrická stimulácia svalov (EMS) vyvoláva svalové kontrakcie pomocou elektrických impulzov.
Znie to príliš vedecky?
V podstate je to JEDNODUCHÉ.

EMS technológia sa využíva nielen k trénovaniu, ale aj ako skrášľovací nástroj. Táto premyslená technológia je ideálna ako pre posilnenie, tak i regeneráciu zdravého svalstva. EMS prístroj vyvoláva impulzy, ktoré stimulujú jednotlivé svalové partie cez elektródy umiestnené nad vybranými svaly. Elektrické impulzy spôsobujú svalové kontrakcie rovnako ako u bežného tréningu.

PREČO JE WORKOUT EMS LEPŠÍ, NEŽ KLASICKÉ CVIČENIE?


CVIČENIE V 21. STOROČÍXbody jedinečným spôsobom kombinuje výhody tradičného osobného tréningu s najmodernejšou technikou cvičenia (EMS - elektrická stimulácia svalov), ktorá zlepšuje fyzickú kondíciu športovcov.
Táto technológia získala 1. miesto na FIBO 2014 - najväčšom európskom fitness veľtrhu, za najlepšiu inováciu a dizajn v oblasti fitness.
Efektivitu cvičenia EMS preukázal rad vedeckých štúdií na prestížnych školách (Bayreuth 2002-2003, Erlangen-Nürnberg 2009, Sportschüle Köln 2008) a športových klinikách (Bad Oeynhausen 2010).

NIE JE TÁTO METÓDA TRÉNINGU PRÍLIŠ DRAHÁ?


 

Celkom určite nie je.
Cena je v porovnaní s cenou osobného tréningu plne konkurencie schopná, pričom si môžeme ušetriť množstvo času, a ako je známe, "čas sú peniaze". Už v krátkej dobe sa dostavujú účinné, rýchle a dobre viditeľné výsledky, preto ani nemusíte vydávať peniaze na márne pokusy a všelijaké "zázračné" pilulky. Dlhodobo je v stávke Vaše zdravie, ktorého hodnota sa dá ťažko vyčísliť. Tréning pomocou EMS technológie unikátnym spôsobom kombinuje výhody osobného tréningu s modernou technológiou. Bol vyvinutý ako tréningová metóda pre kozmonautov, neskôr sa používala k fyzioterapeutickým účelom a pred niekoľkými rokmi sa v západnej Európe začala využívať na účely športového tréningu.
http://EmbedGoogleMaps.com
online shops voucher codes

Kontakt

ADRESA:

Mostná 15

949 01 Nitra
Slovenská republika
NAVIGUJ MA -->>

TEL.:

+421 949 397 738 +421 908 066 926

OTVORENÉ:

Pondelok - Piatok: na objednávku